hayrahome

Hayra Hakkında

HAYRA: YATAK KOZASINDA WATSU.

Hayra hikayesinin temelinde, insanoğlunun ilkçağlardan bu yana kişisel kovanı, kalesi ve korusu olan evinde, hatta çok daha derin ve özel bir alanı olan yatağında, dinlendiği, kendini dinlediği, uyuduğu, yenilendiği, huzur bulduğu veya tutkularını yaşadığı sırada kendine en iyi gelecek kozaya sarınabilmesini sağlamak bulunur.

Dolayısıyla HAYRA, sadece bir yatak tekstili markası olmanın ötesinde, aktardığı doku hissi, sağladığı serin temas, ortaya çıkardığı mutluluk hormonları ve görsel tutarlılığı ile insana iyi gelen ve insanı iyileştiren bir yatak kozasında, watsu şifasıyla yenilenebilmek ve zamanı durdurabilmek, demektir.

YENİ LÜKS

HAYRA, son yıllardaki tüketim kaosuna refleks olarak ortaya çıkan ve duygusal tatmine odaklanan ‘yeni lüks’ ekolünü benimsemiş bir tasarım markasıdır. Geleneksel lüksün çok dışında gelişen bu yeni anlayış, zamanın önemi gibi, motivasyon gibi, huzur gibi soyut kavramlara değer verir, dolaylı veya doğrudan, içsel ve bedensel fayda doğuran her şeyi bugünün lüks ihtiyacı kabul eder.

YATAK ODASI KÜLTÜRÜ

HAYRA marka ismindeki ilhamını, etimolojik olarak ‘iyi, iyilik, değer, nimet’ anlamlarına gelen ‘hayr’ kelimesinden almıştır. Dolayısıyla HAYRA’nın ‘iyi olma’ referansları, iç huzur kadar, uyku sağlığı, hormonsal denge ve doku teması gibi biyolojik karşılıklara da çıkar. Bu noktada HAYRA, insana iyi gelen ve iyi hissettiren deneyimlerden oluşan bir yatak odası kültürünün editör markasıdır.

YÜKSEK ZEVK

HAYRA, bilgili ve bilinçli marka felsefesine uygun olarak, her tasarımının kalite değerini ‘yüksek zevke seslenen ürün’ olarak tanımlamaktadır. %100 pamuk-saten materyalden üretilen HAYRA tasarımlarının yolculuğundaki, doku seçimi, detay fikirler, dikim hassasiyeti, koleksiyon senaryoları, mağaza görsel düzen ve müşteriye sunum gibi tüm aşamalar ‘yüksek zevk’i karşılar nitelikte düşünülür ve uygulanır.

BİZE ULAŞIN

contact

0 532 244 45 55
info@hayrahome.com
Bomonti, Şişli, İstanbul
Mesajınız gönderildi. Teşekkürler.
Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu.